|
Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net |
Стрічка новин26 червня 2026, 17:45 26 червня 2026, 09:29 |
ЦікавоВласники елітних авто спрямували до бюджетів Черкащини 3,3 мільйона гривень
Упродовж січня–травня 2026 року власники дороговартісних автомобілів поповнили місцеві бюджети Черкаської області на 3,3 млн грн транспортного податку. Про це повідомила очільниця Головного управління ДПС у Черкаській області Тетяна Харьковська. За її словами, юридичні особи сплатили 1,8 млн грн, тоді як внесок фізичних осіб склав 1,5 млн грн. У податковій службі нагадують, що платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, зокрема нерезиденти, які володіють зареєстрованими в Україні легковими автомобілями, з року випуску яких минуло не більше п’яти років. При цьому середньоринкова вартість таких транспортних засобів має перевищувати 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня податкового року. У 2026 році вартісний поріг для оподаткування становить 3 млн 242 тис. 625 гривень. Ставка транспортного податку є фіксованою і складає 25 тисяч гривень на рік за кожен автомобіль, що підпадає під оподаткування. Надходження від транспортного податку є одним із джерел наповнення місцевих бюджетів та спрямовуються на фінансування потреб громад області.
|
Дійові особи
Віталій ПОРТНІКОВ
Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії
Останні коментарі
|
|||||
|
|||||||