Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Цікаво

Канікули, сповнені відкриттів і добрих справ

 

 

Літні канікули проходять цікаво, активно і з користю для школярів Сміли, інформує управління освіти, молоді та спорту.
Однією з найбільш захопливих стала екскурсія до етнографічного комплексу «Зерноленд» у селі Івківці. Там школярі ближче познайомилися з українськими традиціями, народною культурою та ремеслами. Діти із захопленням брали участь у майстер-класах, ліпили вироби з глини, виготовляли ляльки-мотанки та жайворонків із тіста. Незабутні емоції подарувало катання на конях, а прогулянка мальовничими околицями залишила по собі гарний настрій і безліч приємних спогадів.
Розповідають, що не менш цікавою виявилася екскурсія на карамельну фабрику «Меркурій». Юні відвідувачі дізналися, як народжуються улюблені солодощі, спостерігали за роботою майстрів та відкривали для себе секрети карамельного виробництва. Подорож подарувала дітям не лише нові знання, а й чимало солодких вражень.
Разом із відпочинком школярі не забувають і про добрі справи, наголошують освітяни. Під час літніх канікул учнівська молодь активно долучається до волонтерських ініціатив, підтримує благодійні акції та допомагає реалізовувати проєкти на підтримку Збройних Сил України. Своєю активністю діти демонструють небайдужість, відповідальність і щире прагнення зробити внесок у спільну Перемогу.
Такі поїздки та заходи не лише урізноманітнюють літній відпочинок, а й розширюють кругозір дітей, знайомлять їх із культурною спадщиною України, навчають цінувати традиції та поєднувати дозвілля із суспільно корисною діяльністю.
Попереду у школярів ще багато літніх пригод, нових знайомств, відкриттів і добрих справ. Тож нехай канікули будуть веселими, безпечними та залишать по собі найкращі спогади.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Сміла проведе в останню путь захисника Михайла Бойка

14 серпня 2026, 18:36

2026 08 14 Boyko5 серпня Смілянська громада попрощається із захисником України Михайлом Бойком, який загинув, виконуючи бойове завдання на Сумщині.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.