Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Цікаво

Віталій Яхненко, який народився у Смілі, підкорює найвищі будівлі світу

2017 07 21 руфер

Він сидів на плечі у статуї Ісуса Христа в Ріо-де-Жанейро, піднявся на одну з найвищих споруд в США, проник на космодром "Байконур", піднімався на вершини піраміди Хеопса в Єгипті, Шанхайської вежі у Китаї, Кельнського собору в Німеччині та підкорив міст на острів Російський у Владивостоці. Смілянський руфер Віталій Раскалов потрапляє на споруди поза законом. А відчуття страху йому ніби і не знайоме. Подробиці мандрів унікального 24-річного юнака розповідає сайт vikka.ua.
Наразі Віталій Раскалов – популярний у світі руфер, фотограф, блогер. Від себе додає, що він ще й головний біль служби охорони всіх висотних будівель.
Прізвище, під яким Віталій став відомим, вигадане. До цієї містифікації він вдався, аби уникнути проблем із правоохоронними органами країн та аби не втратити можливість вільно пересуватися світом.
А народився Віталій 19 січня 1993 року в Смілі. До 6-го класу Віталій Яхненко (справжнє прізвище юнака) тут жив і навчався. Потім його сім'я переїхала до Росії. Школу він закінчував у Москві, але російське громадянство так і не отримав. Раскалов вступив на факультет журналістики МДУ, проте кинув університет на першому ж курсі. Вищої освіти так і не отримав, бо вважає її непотрібною.
У 16 років Віталій Раскалов придбав фотоапарат і з часом захопився екстремальною зйомкою: фотографував міста з дахів висотних будинків. Спеціально для цього освоїв базові навички паркуру, навчився правильно стрибати і приземлятися. Хлопцю довелося також навчитися швидко бігати, бо іноді доводиться втікати від служби охорони будівель і працівників правоохоронних органів. В одному зі своїх відео смілянин зізнається, що руфити почав ще в Україні. Каже, що у дитинстві стрибав по дахах гаражів у рідному місті Сміла.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
“Пакунок школяра”: скільки родин уже отримали виплати і як скористатися програмою

18 серпня 2026, 17:25

2026 08 18 pakУ серпні в Україні почали виплачувати кошти за державною програмою “Пакунок школяра”.


Цікаво
Церква святих апостолів Петра і Павла - духовне серце Східниці

17 серпня 2026, 17:34

2026 08 17 shidnЦерква святих апостолів Петра і Павла — це не просто архітектурна перлина Східниці на Львівщині, це її жива душа, яка крізь століття оберігає спокій карпатського краю. Хоча сучасні мури храму звели на зорі XX століття, історія цього намоленого місця сягає набагато глибше у віки.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.