Цікаво
- Деталі
-
Суспільство
-
15 червня 2016, 13:47
Вчорашній концерт знаменитої української співачки Тіни Кароль пройшов у Смілі на «ура».
Повністю заповнений міський будинок культури яскраво свідчив, що співачку сміляни дуже люблять.
Шанувальників її творчості на злякали й досить високі ціни на квитки – майже по півтисячі гривень.
На концерт прийшли не лише жителі міста, але й прибули численні делегації з навколишніх сіл.
Ті ж люди, які не мали змоги купити квитки, зібралися в фойє будинку культури та зачаровано слухали зірку вітчизняної естради.
Утім, чудовий концерт не утримав деяких смілян від критичних зауважень на адресу міської влади.
«Сегодня был концерт Тины Кароль - просто супер, все были в восторге!) Блин, но вы видели наш городской концертный зал (кажется, он еще и районным считается), это просто ужас!! Стены - серые, на потолке мухи дохлые в лампах.... (Но разве надо много денег, чтоб побелить те стены(хоть раз в 2 года), паутину снять и мухи!!!» – написала одна небайдужа смілянка в соціальних мережах відразу після концерту.
Вадим НІКІТІН