|
Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net |
Стрічка новин26 червня 2026, 17:45 26 червня 2026, 09:29 |
ЦікавоСтали відомі наслідки нічної негоди на Черкащині
Через нічну грозу та сильні пориви вітру жителі 22 населених пунктів Черкащини залишилися без електрики. Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Так, у ніч із 18 на 19 червня внаслідок несприятливих погодніх умов сталося знеструмлення 100 населених пунктів у 4 областях, а саме: Черкаська – 22 н.п., Вінницька – 49 н.п., Полтавська – 23 н.п. Кіровоградська – 6 н.п. Як повідомляє прес-служба ДСНС у Черкаській області, без електроенергії залишилися жителі населених пунктів у Христинівському, Катеринопільському, Уманському, Шполянському, Городищенському та Чорнобаївському районах. За інформацією рятувальників, працівники обленерго вже відновлюють електропостачання в населених пунктах. Джерело http://zmi.ck.ua
|
Дійові особи
Віталій ПОРТНІКОВ
Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії
Останні коментарі
|
|||||
|
|||||||