Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Цікаво

Знову заговорили про побори в школах

 Тему поборів у школах Сміли знову зачепив депутат міської ради Віталій Федун.
На вчорашній сесії міськради він озвучив свій запит щодо скарг деяких смілян на незаконні збори грошей із батьків на ремонти та інші потреби навчальних закладів.
Пан Федун стверджує, що нібито контроль за використанням таких коштів повністю відсутній.
За словами депутата, ті учні, батьки яких відмовляються здавати гроші, зазнають утисків із боку директорів шкіл та вчителів.
Похизувавшись за трибуною, борець із корупцією чомусь жодним словом не обмовився про те, що ні держава, ні місто не допомагають школам. І тому батьки перейняли на себе тяжку ношу утримання навчальних закладів, де вчаться їхні діти.
Звісно, критикувати завжди легко. І звинувачувати теж. Особливо вчителів.
Але на пан депутат так і не спромігся запропонувати конкретне вирішення проблеми фінансування шкіл Сміли.
До речі, Віталій Федун ще в травні звернувся до міського відділу поліції, щоб правоохоронці «розібралися» з педагогами-поборниками.
Однак відповіді він не отримав, за що й дуже образився на поліцейських. Тому й звернувся до колег-депутатів та мера з проханням підсобити у цій справі.
Нагадаємо читачам, що безпідставні звинувачення в поборах зачепили за живе і керівників шкіл, і вчителів, і самих батьків.
Останні неодноразово запрошували пана Федуна на зустрічі, щоб пояснити ситуацію. Та депутат і досі ухиляється від спілкування з тими, кого він «захищає».

Вадим НІКІТІН

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Олена ЗВАРИЧ

Zvarich

 

 

Про дітей і війну

 

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

Про те, як дві медійні особи нормалізують насилля над тваринами

 

 

Віталій ПОРТНІКОВ

Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Українцям пояснили, як докупити страховий стаж для пенсії

23 травня 2026, 13:25

2026 05 23 stagУкраїнці, яким не вистачає страхового стажу для виходу на пенсію, можуть самостійно його докупити. Така можливість дозволяє зарахувати до стажу періоди, коли людина офіційно не працювала та не сплачувала єдиний соціальний внесок.


Суспільство
Вступна кампанія-2026: коли подавати документи та що потрібно знати абітурієнтам

26 червня 2026, 17:45

Міністерство освіти і науки України оприлюднило основні правила та календар вступної кампанії-2026. Майбутнім студентам радять заздалегідь визначитися зі спеціальністю та закладом вищої освіти, а також уважно стежити за термінами подання документів.


Цікаво
Двоє людей витратили майже пів життя на те, щоб зібрати колекцію світового рівня

24 червня 2026, 17:37

2026 06 04 kolНаприкінці XIX століття Богдан і Варвара Ханенки мали одну проблему, про яку більшість людей могла лише мріяти.


Афіша
У Смілу завітає «Парк Дивотварин» для дітей

11 червня 2026, 15:27

2026 06 11 park13-14 червня Міський парк культури і відпочинку у Смілі перетвориться на великий інтерактивний простір для дітей та родин — «Парк Дивотварин» створений разом із Кернел.