Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Цікаво

Сергій РУДИК

 

 

народний депутат України, військовий ЗСУ


Про те, що оголошено великий збір на 10 млн. для АЗОВу, ССО та інших підрозділів СОУ


–Поки всі чекають «чуда від Трампа» - ситуація на фронті лише погіршується. На вихідних ми мали страшну цифру – 250 атак ворога за добу. Вдумайтесь, це найбільше з початку цього року. Мені глибоко на…, які втрати в орків, але кожна атака – це також загиблі і поранені з нашого боку, чергові похорони і чергові сироти.
Розумію, що багато кому у владі не до цього: вибори, піар, рейтинги й інша хрінь. Але нам від цього не легше. Із РЕБами – велика біда, із дронами – трохи легше, але їх критично не вистачає. Чим більше не вистачає – тим більше двохсотих і трьохсотих. Така формула війни.
Тому, давайте не будемо, як не буду казати хто. Наша команда оголосили великий збір на 10 млн. для АЗОВу, ССО та інших підрозділів СОУ. Ці гроші підуть якраз на РЕБи, і на дрони. Також зробили додаткову мотивацію для тих, хто традиційно не був активний у підтримці ЗСУ. Зроби внесок у 300 грн. – матимеш шанс виграти Maserati. Більше внесків – більше шансів. Головне назбирати 10 млн. Станом на сьогоднішній ранок вже зібрати, 1,236 млн. Не так багато, як за тижень, але процес пішов.
До речі, я вже долучився, передав свою депутатську зарплату за півтора роки. Якщо що. Тому – всіх запрошую.


Реквізити:
Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/9kbAMUM557


Номер картки банки
4441 1111 2167 0339

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
«Шлюб онлайн»: Уряд розширив можливості цифрової послуги

14 серпня 2026, 17:29

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою розширено можливості експериментального проєкту «Шлюб онлайн» за допомогою мобільного додатка Порталу Дія.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.