Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Цікаво

Юрій Ткаченко

ткаченко1голова ОДА


Про опалювальний сезон


Через похолодання ще 9 жовтня в області розпочався опалювальний сезон. Як зазвичай, спершу тепло подали на об’єкти соціальної сфери. Ми виправили помилки минулих років, і цьогоріч більшість закладів вчасно все відпрацювали з «Черкасигазом».
На ранок середи 80% житлових будинків уже з теплом, а також 90% шкіл, 97% садочків, 94% закладів охорони здоров’я. Під’єднання триває.
Загалом усі котельні по області технічно готові до роботи.
Однак у Смілі вони досі не запрацювали, в Умані – вже частково. У Чигирині завершують переведення абонентів на індивідуальне й електричне опалення.
Опалювальний сезон минає проблемно в цих містах із року в рік. Їхні теплопостачальні підприємства найбільше заборгували за газ.
Узяти для прикладу Смілу. Приватне підприємство «Сміла Енергоінвест» днями таки отримало номінацію на газ. Однак того об’єму достатньо лише на запуск котелень. І тільки нещодавно міська влада, так і не порозумівшись із приватником, почала шукати альтернативу. Хоч заходи з підготовки до опалювального сезону по області тривали ще з весни. І весь цей час ми постійно акцентували увагу міської влади на необхідності вирішення питання.
Тому вкотре наголошую: проблеми, які зараз виникають, – це недопрацювання місцевих керівників. Розраховували на «якось воно буде». Тепер мають владнати все якнайшвидше. Інакше пояснювати доведеться, передовсім, громаді.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Сміла проведе в останню путь захисника Михайла Бойка

14 серпня 2026, 18:36

2026 08 14 Boyko5 серпня Смілянська громада попрощається із захисником України Михайлом Бойком, який загинув, виконуючи бойове завдання на Сумщині.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.