Цікаво
- Деталі
-
Афіша
-
08 листопада 2017, 18:15
Вперше в нашому місті насправді крутий сучасний мюзикл, дуже незвична, але захоплююча постановка історії кохання за мотивами відомого твору Котляревського "Наталка Полтавка". Тут все здається знайомим, але відчувається зовсім по іншому, місце, де загубилися простір і час; музику, де народне звучання йде пліч о пліч із сучасними мелодіями та аранжуванням. Це все ТеатРок - театр Олексія Коломійцева.
«За що я не люблю класичний український театр, спираючись на свій 20-річний досвід мистецького оглядача у Львові? У першу чергу, за фальшивий неадекватний «радянський» пафос. А ще – за примітивну, давно морально застарілу проблематику і стилістику драматургії та режисури, поганий смак в костюмах і декораціях, за загальну «неінтелігентність» інтонації... Багато останніх років все вищеперераховане стосувалось у тому числі колишнього театру ПриКВО (віднедавна – ім. Л. Українки), який в моєму рейтингу львівських театрів посідав останнє місце. І оце раптом «Divka». Вся театральна львівська спільнота з напруженням чекала, що запропонує цей «варяг», тобто новий режисер-постановник Олексій Коломійцев. Він запропонував – якісне стильне видовище. Є, безумовно, невідшліфовані моменти, але це компенсується креативністю бачення режисера-постановника (він же автор музики, лібрето і сценографії), хорошим смаком художника з костюмів Ельвіри Босович і максимумом ентузіазму та щирості гри, може місцями і недосконалої, молодих акторів. «Де вони набрали стільки молодих, гарних і талановитих? – питала мене здивовано після прем’єри «Дівки» колега. – Я ж щойно бачила дві їх попередніх постановки. Сьогодні це зовсім новий театр» – Наталія Космолінська, арт-критик.
Андрій Миронович
