Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Цікаво

Відбулося велике з’єднання, або що принесе у наше життя нова Віфлеємська Зірка

 

Вчора відбулося велике з’єднання, або нова Віфлеємська Зірка.
От і настав той великий момент, до якого йшов весь цей рік, з його затемненнями та потрясіннями. Рік, який готував нас до змін, через очищення та переосмислення цінностей.
І вчора, в найдовшу ніч року, Світ завмер перед народженням Нової Епохи, двері у яку відкриває так зване Велике з’єднання, саме так, ще з часів Птоломея, називають з’єднання двох планет-гігантів – Юпітера та Сатурна. Це було настільки точне з’єднання, що візуально дві планети злилися в одну велику яскраву «зірку» на вечірньому небосхилі. Останнього разу таке було 800 років назад, 5 березня 1226 року, і, зрозуміло, більше за нашого життя не станеться. Спостерігати за «обіймами гігантів» можна було на південно-західній стороні неба, біля лінії горизонту.

 


Власне, звичайне з’єднання Юпітера з Сатурном, коли планети просто наближаються одна до одної, відбувається кожні 20 років. І в астрології вважається, що саме в цьому ритмі б’ється пульс світової економіки. Тобто кожні 20 років змінюються основні економічні напрямки розвитку.
Але цього року змінюється не тільки 20- річний цикл, а й 200-річний, бо відбувається так звана «Велика Мутація». Також провідні астрологи світу вважають цю дату ще й маркером початку Епохи Водолія, а це вже зміна цілого 2000-літнього циклу! Але про все по порядку.
Видатний астроном та астролог Йоганн Кеплер, ім’я якого відомо більшості з нас ще зі школи, порахував «Танець» Великих з’єднань Юпітера з Сатурном. У нього вийшла красива картинка, яка показує дивну закономірність.
Планети-гіганти танцюють по Зодіаку, описуючи так звані «тригони». А це значить, що Юпітер з Сатурном послідовно з’єднуються в одній стихії впродовж двохсот років! Саме цей цикл і назвали «Великою Мутацією».
Остання «Мутація» була «Земна»: Діва – Козерог – Тілець. Саме по цих знаках Юпітер з Сатурном з’єднувалися впродовж останніх двохсот років. Тепер Земна ера змінюється ерою Повітря. Наступні 200 років нас чекає з’єднання «гігантів» тільки в повітряних знаках: Водолій – Терези – Близнюки.
Що це означає? Це означає глобальну зміну тренду. Передусім економічного. Світ змінюється, все що мало цінність останні 200 років, буде цінність втрачати. І навпаки – цінності набудуть зовсім інші речі.
Перед зміною циклу, іноді проходить «генеральна репетиція», і один цикл попадає в «майбутню стихію». Такою «репетицією», яка відкриває нам завісу перед грядущими змінами і показує напрямок розвитку, можна вважати з’єднання планет-гігантів 1981 року в зодіакальному знаку Терези.
Що ж показало нам це з’єднання? До чого слід готуватися? Саме на початку 80-х років в широкому продажу з’явився персональний комп’ютер, почалася комп’ютерна ера, а за нею й ера Інтернету, без якого ми вже не мислимо собі життя.
Отже, що буде втрачати цінність? Які сфери будуть потребувати менше уваги? Це «Земні» речі: земля, надра, нерухомість, сільське господарство, виробництво. Все що можна «помацати». Гроші остаточно перейдуть у «віртуальний» еквівалент, роботизація замінить людей у виробництві, сільському господарстві та сфері обслуговування, а отже, багато професій просто відімруть.
Що буде розвиватися? Перш за все інформаційна сфера, сфера зв’язку, сфера ІТ технологій, сфера енергетики. Тому буде велика потреба в інженерах та винахідниках.
Стихія повітря – це ще й навчання, передача знань, тому вчителі та люди, які вміють навчати, різноманітні «коучі» будуть мати цінність. Але, можливо, сам вигляд загальної освіти зміниться до непізнаванності.
Вивчення можливостей людини, в тому числі й «паранормальних» здібностей теж буде в тренді.
Нова ера пов’язана також з освоєнням космосу, з виходом людства за межі Землі. Будуть знайдені нові джерела енергії, а корисні копалини будуть добуватися в космосі. Не виключено, що ще за нашого життя з’являться поселення на Місяці та на Марсі.
Тому, готуйте своїх дітей до нового життя, та й самі не лінуйтеся мінятися та освоювати нове. По старому вже не буде, Світ змінюється назавжди.
Звичайно, ці зміни не відбудуться в один момент, є певна інерція. Але напрямок руху міняється, хоч і повільно, зате невідворотно.

 

Маріанна Маліна

 

Із допису у ФБ

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Лариса КОШОВА

Про те, що у Черкаси привезли 4720 доз китайської вакцини CoronaVac

Максим СТЕПАНОВ

 

Епідемія починає йти на спад 

 

Тетяна ПРОЦЕНКО

Про те, як проходить вакцинування у селах територіальних громад Смілянщини

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
З квітня до 9 червня у Смілі проводитимуть рейди для охорони водних біоресурсів міста

09 квітня 2021, 17:25

2021 04 09 tyasminНа виконкомі проголосували питання щодо охорони та відтворення водних біоресурсів міста.


Суспільство
До нематеріальної спадщини нашого краю включено 12 кращих обрядів

18 квітня 2021, 14:05

2021 04 15 den

Сьогодні, 18 квітня, відзначають Міжнародний день пам’яток і визначних місць. До цієї дати обласне управління культури підготувало низку інформаційних повідомлень, з яких ви більше дізнаєтеся про нематеріальну культурну спадщину.


Цікаво
Самоізоляція по-багатому: сади на міських дахах

18 квітня 2021, 15:29

2021 04 08 sad

Світовий журнал архітектури та дизайну DeZeen зібрав найкращі приклади садів на міських дахах, де можна насолоджуватися свіжим повітрям.


Афіша
У Смілі готуються провести фестиваль-конкурс «СУЗІР`Я БАГАТОДІТНОЇ СІМ`Ї - 2021»

15 квітня 2021, 15:30

2021 04 15 simya

За сприяння відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту 14 травня, до Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї, у приміщенні міського будинку культури відбудеться міський фестиваль - конкурс «Сузір’я талантів багатодітної сім’ї - 2021».