Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Цікаво

Черкаський гурт «Спів братів» написав пісню про Зеленського

 

 

У пісні «Зброя, а не Таксі» гурт із захопленням відгукується про президента Володимира Зеленського: «Почнімо із того, що пісня ця – Ніяке не держзамовлення. Це слова простого митця, Тож покиньте своє невдоволення. В той ранок, коли почалася війна, Настали найважчі часи, Звучали тоді знамениті слова: Мені треба зброя, а не таксі!»
«Щира подяка у наших серцях, Ми втомлені, та незломлені. Я знов нагадаю, що пісня ця – ніяке не держзамовлення!» – звучить у пісні, пише «Прочерк».
Друга композиція «На кораблі», виконана у стилі пісень січових стрільців, присвячена темі російських кораблів, які йдуть на дно через те, що моряки, мовляв, курять у невстановлених місцях. «Гей, окупанти, куріть - не куріть, ваш корабель все одно згорить!» – співають брати.
Третя пісня «Превентивний удар» в саркастичній манері розповідає про зустріч лідерів двох країн-агресорів: «І все було б смішно, якби не так сумно: Два діда сидять, телепають бездумно».
Нагадаємо, раніше повідомлялося про вихід кліпів «Співу братів» про війну: «Ти кнопка», «maskva», «Bunker», «Час для розмов пройшов», «В городі Херсоні», «Чорнобаївка», «Ірпінь, Гостомель, Буча...», а також альбому «Музична оборона». Відеокліп гурту з Черкас, присвячений знищеному крейсеру «Москва», отримав більше мільйона переглядів на ютубі.

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про міністрів оборони

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
57% бізнесу Смілянської громади не розкриває фінансової звітності – дослідження Clarity Project

20 липня 2026, 14:29

2026 07 20 zvitНа платформі Clarity Project, де розміщують аналітику Prozorro та перевірку контрагентів, розмістили допис про показники смілянського бізнесу.


Суспільство
На безоплатні гарячі обіди для всіх школярів область отримала субвенцію в понад 290 млн грн.

23 липня 2026, 13:31

2026 07 23 harchПідготовка до нового навчального року на Черкащині – в активній фазі.


Цікаво
Ціни на продукти в Україні: яйця дешевшають, хліб може подорожчати

16 липня 2026, 17:44

У червні в Україні подешевшали яйця, картопля, капуста та низка інших продуктів. Водночас експерти прогнозують подорожчання хліба, а деякі сезонні овочі досі коштують дорожче, ніж торік.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».