Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Цікаво

Україна переживає бум купівлі електромобілів

 

 

Наприкінці 2021 року в країні було зареєстровано всього 8541 машину, до 1 січня 2023 року їх було вже 46 830. І цей шалений темп зростання триває: менш ніж за рік, наприкінці листопада, кількість реєстрацій сягнула 83 116.
"Уперше ми спостерігаємо значне зростання попиту на кредити для електромобілів на тлі дефіциту і зростання цін на паливо", — заявив заступник голови правління "Ощадбанку" Антон Тютюн.
Ризик відключення електроенергії через обстріли не зупинив цю тенденцію. В Україні досить добре розвинена мережа зарядних станцій. Їх налічується близько 11 000, що більше, ніж у штаті Нью-Йорк, і вдвічі більше, ніж у Польщі.
Попит здебільшого забезпечується за рахунок вживаних автомобілів, оскільки уряд скасував більшість податків і митних зборів.
За даними асоціації "Укравтопром", тільки в листопаді було зареєстровано 4 417 автомобілів, з них 851 новий і 3 566 старих.
"Ми думали, що експорт електромобілів в Україну припиниться з початком бойових дій, і саме так і сталося. Але вже за півроку торгівля була сильна як ніколи", — заявив директор британської консалтингової компанії Circular Energy Storage Ханс Ерік Мелін.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про міністрів оборони

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Чи будемо з медом: яка ситуація на пасіках Черкащини

23 липня 2026, 16:28

2026 07 23 medЛітр акацієвого меду на Черкащині коштує від 400 до 600 гривень. Попри весняні заморозки та примхи погоди, місцеві пасічники отримали до 15 кілограмів меду з вулика


Цікаво
Ціни на продукти в Україні: яйця дешевшають, хліб може подорожчати

16 липня 2026, 17:44

У червні в Україні подешевшали яйця, картопля, капуста та низка інших продуктів. Водночас експерти прогнозують подорожчання хліба, а деякі сезонні овочі досі коштують дорожче, ніж торік.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».