Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Цікаво

Сьогодні – Михайлове Чудо

2017 09 19 чудоВіруючі люди в цей день пригадують чудо, яке сталося багато років тому. Приблизно в 4 столітті, за легендою, Архістратиг Михайло врятував від руйнування християнський храм. Назв у цього свята, як виявилося досить багато – Михайлів день, Михайло, Михайла, михайлівські морози, михайлівські заморозки, Михаїл-архістратиг.
Архістратиг Михаїл – один з християнських святих, який є найбільш шанованим. У народі він є захисником бідних і нужденних.
Прикмети на Михайлове Чудо
19 вересня на Михайлове Чудо працювати не варто, так як Бог покарає.
Після свята можна очікувати перші заморозки.
Якщо на Михайлове Чудо листя на верхівці берези зеленого кольору, то це до ранньої зими.
Синього кольору хмари ввечері – це до змін у погоді.
Якщо ви побачили іній на деревах на Михайлове Чудо, то взимку, швидше за все, буде багато снігу.
Раніше вірили, що саме в цей свято може статися будь-яке диво.
Поганою прикметою вважалося мити голову на Михайлове Чудо, адже в іншому випадку можна “змити розум”.
На Михайлове Чудо часто можна було запитувати будь-які питання і вам дадуть відповідь правдою – адже говорити неправду в це свято до дуже поганих наслідків.
Зазвичай вже після цього свята очікували холодів. Згідно з повір’ям у цей день зима починає кувати морози.
Також існувала прикмета про те, яка погода буде в день Святого Миколая – якщо на Михайла стоїть тепла і ясна погода, то і 19 грудня буде також, якщо ж холодно або заморозки, то в 19 грудня треба чекати снігу і морозів.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про міністрів оборони

 

 

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про Зеленського, Федорова і Сирського

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
57% бізнесу Смілянської громади не розкриває фінансової звітності – дослідження Clarity Project

20 липня 2026, 14:29

2026 07 20 zvitНа платформі Clarity Project, де розміщують аналітику Prozorro та перевірку контрагентів, розмістили допис про показники смілянського бізнесу.


Суспільство
В області родина фермерів збирає надранній урожай цукрової кукурудзи

21 липня 2026, 17:21

2026 07 21 kukurВирощування солодкої кукурудзи може стати успішною родинною справою для мешканців села. В цьому на власному досвіді переконалася родина Володимира Ведмеденка із села Худяки нашого району.


Цікаво
Ціни на продукти в Україні: яйця дешевшають, хліб може подорожчати

16 липня 2026, 17:44

У червні в Україні подешевшали яйця, картопля, капуста та низка інших продуктів. Водночас експерти прогнозують подорожчання хліба, а деякі сезонні овочі досі коштують дорожче, ніж торік.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».