Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

В Умані відзначили школярів за відмову співпрацювати з ворогом

 

 

В Уманському районному управлінні поліції відзначили учнів закладів загальної середньої освіти міста Умань та Уманського району, які проявили свідомість, відповідальність та небайдужість до питань безпеки.

Як повідомили правоохоронці, школярі отримували через телеграм-канали повідомлення з пропозиціями щодо можливого вербування. Діти не вступали у контакт із невідомими особами та одразу повідомили про це інспекторів Служби освітньої безпеки.

Завдяки їхній уважності та своєчасному реагуванню поліцейські змогли оперативно відпрацювати потенційно небезпечні ситуації.

Для учнів організували пізнавальну екскурсію до районного управління поліції. Її провела інспектор сектору дотримання прав людини Анна Медведчук. Під час зустрічі діти ознайомилися з роботою правоохоронців, побачили службових собак та дізналися більше про щоденну діяльність поліції.

 

 

Після завершення заходу школярам вручили подяки та символічні подарунки — павербанки. Правоохоронці подякували дітям за небайдужість, довіру до поліції та своєчасне інформування про небезпечні випадки.

Окремо поліцейські відзначили школярку Катерину, яка під час весняних канікул помітила предмет, зовні схожий на міну. Дівчина не наближалася до небезпечної знахідки та одразу повідомила про неї інспектора Служби освітньої безпеки.

Завдяки її уважності та правильним діям правоохоронці оперативно відреагували на ситуацію та убезпечили оточуючих.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Африка - спонсор сильної спеки, що насувається

31 липня 2026, 19:16

Сумнівів немає і вже всі поінформовані - спека насувається. а тепер нам важливо – її інтенсивність та тривалість.


Цікаво
100 гривень за літр? Чому в Україні дорожчає пальне

30 липня 2026, 17:43

Україна зіткнулася з новою хвилею подорожчання пального. Причин одразу кілька: загострення ситуації на Близькому Сході, дефіцит нафтопродуктів у Європі, високий попит під час жнив та логістичні проблеми.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».