Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Виробник сільгосптехніки в нашій області 20% товару відправляє у Європу

Бізнес-клімат комфортний там, де над усіма потрібними опціями постійно працюють: виробник сільгосптехніки в нашій області 20% товару відправляє у Європу.
На цьому наголошує голова ОВА Ігор Табурець
За його словами, на рівні ОВА надається всебічний супровід і підтримка нашим виробникам, релокованим бізнесам, тим, хто планує започатковувати власну справу.
«Мав зустріч із співвласником нового виробництва в нас в області – сільгосптехніки найвищої якості. Ця компанія вже має завод в іншій області. Для розширення бізнесу обрали Черкащину. Очікують вийти на повну потужність уже наступного року», - говорить пан Ігор.
І додає, виробник планує збільшити і частку експорту на європейські ринки. Вже зараз він становить 20%.

 


«Географія нашої області – одна з переваг для цього. Адже дозволяє спрощувати логістику. Як для внутрішнього споживача, так і для іноземного», - наголошує очільник області Ігор Табурець.
І додає, таке виробниче розширення однозначно на користь Черкащині: плюс нові робочі місця, інвестиції і технологічний розвиток.
«Для нас важливо, щоби кожен бізнес знав, а головне – відчував, що Черкащина -територія співпраці», -підсумовує голова ОВА Ігор Табурець.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Африка - спонсор сильної спеки, що насувається

31 липня 2026, 19:16

Сумнівів немає і вже всі поінформовані - спека насувається. а тепер нам важливо – її інтенсивність та тривалість.


Цікаво
100 гривень за літр? Чому в Україні дорожчає пальне

30 липня 2026, 17:43

Україна зіткнулася з новою хвилею подорожчання пального. Причин одразу кілька: загострення ситуації на Близькому Сході, дефіцит нафтопродуктів у Європі, високий попит під час жнив та логістичні проблеми.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».