Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Юрій СТУДАНС

 

секретар міської ради


Про шляхи наповнення бюджету міста


- Бюджет міста цього року дуже стиснений. Ми, як міська влада, постійно працюватимемо над наповненням міської казни усіма законними шляхами.
Ми передивимось залишки комунального майна, яке стоїть пусте, незадіяне і не приносить користь місту. Його треба роздати людям в оренду, максимально спростивши процедуру, хай люди беруть і користуються, заробляють гроші.
Ми будемо приймати участь у всіх можливих державних програмах, у ДФРР, грантах та інвестиціях, щоб якнайбільше залучити коштів для розвитку Сміли. Ми намагатимемося отримати фінансування із всіх можливих джерел.
Хочемо навести порядок у сплаті податку на землю. У Смілі 10,5 тисяч приватних домоволодінь. А договори укладено лише з 6 тисячами домоволодінь. Тобто аж 4,5 тисяч жителів приватного сектору не платять податок за землю. Там невеликий податок, але він також буде корисний для бюджету.
Ми займатимемося легалізацією робочих місць. На жаль, таке прикре явище, як зарплата в конвертах, неоформлені працівники, ще є у нашому місті. Люди живуть і десь працюють, але бюджет не отримує з цього податки. Такого не повинно бути.
Потім, у нас є земля комерційного призначення – проведемо інвентаризацію всіх земель. Налагодимо співпрацю з інвесторами, щоб вони не боялися заходити у Смілу. У нас багато вільних земельних ділянок. Нехай люди беруть, розвивають бізнес і працюють, сплачуючи податки.
Також ми будемо співпрацювати з крупними підприємствами міста, дамо змогу реалізації їхніх інвестиційних проєктів.
Словом, у нас багато планів і задумів, щоб наповнити міський бюджет. Потрібна довіра громади і можливість нормально працювати.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Через Черкащину курсують потяги, які увійшли до найпопулярніших напрямків серпня

15 серпня 2026, 13:09

2026 08 15 potyagПотяги сполученням Київ–Одеса та Київ–Дніпро, які курсують через Черкащину, були серед напрямків із найбільшим пасажиропотоком на початку серпня.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.