Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Сергій АНАНКО

міський голова


Про вимушене підняття податку


- Законотворці поставили нас у такі рамки, що ми змушені підіймати податок. Я звертаюсь до голови облдержадміністрації, щоб виділив кошти на ремонти доріг у Смілі. А там у голови ОДА на столі лежить таблиця, у якій є відомості про податки і збори у всіх громадах Черкаської області. І от у місті Сміла – найнижчі показники по всіх податках. Тобто резерви є. І от мені кажуть: Ви у нас просите грошей, так само як інші міські голови, чому ми повинні давати кошти саме Вам, якщо Ви маєте власний резерв… Перед тим, як просити у держави мільйони гривень на ремонт власних доріг – треба підвищити свої податки і зробити свій внесок у наповнення бюджету.

scroll back to top

Коментарі  

Михайло
0 #2 Михайло 11.06.2021, 18:59
Повышение налогов в Украине усложняет экономическую ситуацию и отпугивает инвесторов, - The Brussels Times https://censor.net/ru/news/3270941/povyshenie_nalogov_v_ukraine_uslojnyaet_ekonomicheskuyu_situatsiyu_i_otpugivaet_investorov_the_brussels
Цитата
Голова ОДА
+7 #1 Голова ОДА 11.06.2021, 10:33
Сам клоун і смілян дураками робить. То вияляється в Смілі найнижчі податки і найнижчі ціни....!!! І на комуналку! І на товари! Та ще й найвищі зарплати ! І дуже ефективний чиновницький апарат... А ви цього не знали?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Через Черкащину курсують потяги, які увійшли до найпопулярніших напрямків серпня

15 серпня 2026, 13:09

2026 08 15 potyagПотяги сполученням Київ–Одеса та Київ–Дніпро, які курсують через Черкащину, були серед напрямків із найбільшим пасажиропотоком на початку серпня.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.