Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Дійові особи

Які дороги відремонтували за тиждень

 

 

На дорогах державного значення продовжують ліквідовувати аварійну ямковість: які обсяги робіт виконали за тиждень

У період з 15 по 21 травня на автомобільних дорогах загального користування державного значення тривали роботи з ліквідації аварійної ямковості та відновлення дорожнього покриття.

Про це повідомили у Службі відновлення та розвитку інфраструктури.

Найбільші обсяги робіт виконали на трасі М-05 Київ – Одеса, де за звітний період ліквідували 75 795,7 квадратного метра аварійної ямковості. Загалом із початку року на цій автодорозі відремонтовано вже 430 388,1 м² дорожнього покриття.

На автомобільній дорозі М-30 Стрий – Умань – Дніпро – Ізварине за тиждень ліквідували 8 002,4 м² пошкодженого покриття. Від початку року тут відремонтовано 27 584,53 м².

Також роботи проводили на трасі Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя, де за тиждень усунули 802,6 м² аварійної ямковості. Загальний обсяг відремонтованого покриття з початку року на цій дорозі становить 904,5 м².

Загалом станом на 21 травня на автомобільних дорогах державного значення в Україні ліквідовано 551 358,9 квадратного метра аварійної ямковості.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

Валерій ЧАЛИЙ

Про те, що на болотах розуміють лише силу

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Кому нараховуватимуть мінімальне податкове зобов'язання за землю у 2026 році

04 серпня 2026, 17:27

2026 08 03 mpzГоловне управління ДПС у Черкаській області нагадало фізичним особам про особливості нарахування мінімального податкового зобов'язання (МПЗ) за земельні ділянки сільськогосподарського призначення.


Суспільство
Після 21 місяця невідомості ДНК-експертиза підтвердила загибель захисника зі Сміли

04 серпня 2026, 16:55

2026 08 05 VolodimirЗа результатами експертизи ДНК підтверджено загибель нашого земляка, солдата Володимира Володимировича Курашова, 1985 року народження, який до останнього подиху залишався вірним військовій присязі та Україні.


Цікаво
Як ліберальна диктатура та геополітичні гієни розчиняють народи Європи

03 серпня 2026, 17:37

2026 08 03 diktКоли народи добровільно здають свої кордони, вони перестають бути народами. Те, що ми спостерігаємо сьогодні на узбережжі Лампедузи, в лісах на кордонах із Білоруссю, а тепер і в іспанській Сеуті — це не гуманітарна криза. Це фінальна стадія інституційного самогубства цілої цивілізації.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».