Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Дійові особи

Запровадили нові правила видалення дерев і чагарників за межами населених пунктів

 

 

У Черкаській області почав діяти новий експериментальний порядок видалення дерев і чагарників, розташованих за межами населених пунктів. Відповідні зміни затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2026 року № 802.

Нові правила поширюються на зелені насадження, які не належать до лісового фонду, і діятимуть протягом двох років у межах експериментального проєкту.

Відтепер видалення дерев і чагарників дозволятиметься лише у випадках, визначених законодавством. Зокрема, це можливо:

- під час будівництва об’єктів; - для ліквідації аварій; - під час усунення наслідків надзвичайних ситуацій; - у разі, якщо дерева є аварійними або сухостійними та становлять загрозу для людей, будівель чи інфраструктури.

Запровадження нового порядку має посилити контроль за використанням зелених насаджень поза межами міст і сіл та запобігти їхньому безпідставному знищенню. Водночас документ визначає механізм оперативного видалення небезпечних дерев у випадках, коли вони можуть становити загрозу для населення або об’єктів інфраструктури.

Урядовці зазначають, що результати експерименту стануть підставою для ухвалення подальших рішень щодо постійного механізму регулювання таких робіт по всій Україні.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

Валерій ЧАЛИЙ

Про те, що на болотах розуміють лише силу

 

 

Віктор ТАРАН

Taran

Про природу коронавірусу

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Збережеться стабільно суха, сонячна та спекотна погода

04 серпня 2026, 06:13

2026 08 04 pogodaСерпень 2026 дебютував у спекотному режимі. Найбільш відчутний гарячий «подих Африки» був на заході України. Найвищу температуру повітря зафіксовано у місті Хуст, що на Закарпатті +37,7°. На Черкащині максимум +32,5° у Каневі, а в ґрунт розжарювався до +57°.


Цікаво
Як ліберальна диктатура та геополітичні гієни розчиняють народи Європи

03 серпня 2026, 17:37

2026 08 03 diktКоли народи добровільно здають свої кордони, вони перестають бути народами. Те, що ми спостерігаємо сьогодні на узбережжі Лампедузи, в лісах на кордонах із Білоруссю, а тепер і в іспанській Сеуті — це не гуманітарна криза. Це фінальна стадія інституційного самогубства цілої цивілізації.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».