Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Дійові особи

У районі відбулося засідання Консультативної ради у справах ветеранів

«Політика Героїв» має формуватися не в кабінетах, а в чесному діалозі. Саме таким було сьогоднішнє засідання Консультативної ради у справах ветеранів при Черкаській РДА. Було відверто, змістовно і без незручних тем.
На цьому наголошує голова черкаської районної військової адміністрації Валерія Яненко і дякує ветеранам району за відкритість, активність і небайдужість.
«Саме вони задавали тон розмові, порушували питання, які справді хвилюють ветеранську спільноту, і пропонували конкретні рішення. Для влади це найцінніше - чути людей, заради яких ми працюємо», - говорить пані Валерія.
І уточнює, на засіданні обговорили розвиток ветеранської політики у громадах, доступність медичних послуг, підтримку ментального здоров’я, оздоровлення дітей, грантові можливості та інші важливі напрями.

 


«Водночас продовжуємо реалізовувати державні програми підтримки. Із 2023 року державну компенсацію на придбання житла вже отримала 351 сім’я Черкаського району, а у 2026 році підтримкою скористалися ще 18 ветеранів району. Також триває реалізація нового механізму державної підтримки - надання житлових ваучерів окремим категоріям внутрішньо переміщених осіб, які проживали на тимчасово окупованих територіях. Громадами Черкаського району вже подано 932 заяви, щодо 828 із них ухвалено рішення для подальшого отримання підтримки», - веде далі голова РВА Валерія Яненко.
І додає, окрему увагу приділяємо співпраці з Товариством Червоного Хреста України. У межах спільного проєкту вже опрацьовано заяви ветеранів Черкаського району, які повністю або частково втратили зір під час захисту України, для надання їм фінансової підтримки.
«Для мене такі зустрічі - це не про формальність. Це можливість почути те, що не завжди видно зі звітів, і разом визначити, де потрібно посилити роботу. Усі озвучені сьогодні ініціативи та пропозиції зафіксували. Жодне питання не залишиться без уваги», - підсумовує голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія Яненко.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

Валерій ЧАЛИЙ

Про те, що на болотах розуміють лише силу

 

 

Віктор ТАРАН

Taran

Про природу коронавірусу

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Рятувальники області отримали 8 нових автомобілів

03 серпня 2026, 16:30

За підтримки ДСНС України та Черкаської обласної військової адміністрації рятувальники області отримали вісім нових автомобілів. Ключі вручили офіцерам-рятувальникам різних територіальних громад області.


Цікаво
Як ліберальна диктатура та геополітичні гієни розчиняють народи Європи

03 серпня 2026, 17:37

2026 08 03 diktКоли народи добровільно здають свої кордони, вони перестають бути народами. Те, що ми спостерігаємо сьогодні на узбережжі Лампедузи, в лісах на кордонах із Білоруссю, а тепер і в іспанській Сеуті — це не гуманітарна криза. Це фінальна стадія інституційного самогубства цілої цивілізації.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».