Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Політика

СМІЛЯНСЬКИМ ОПЕРАТИВНИКАМ ВИСТАЧИЛО ДЕКІЛЬКА ГОДИН АБИ ВІДШУКАТИ ВИКРАДАЧА СКУТЕРА

Транспортний засіб викрав раніше судимий молодик, який вночі пробрався в гараж потерпілого. За вчинене йому загрожує до п'яти років позбавлення волі.
До Смілянського відділу поліції з повідомленням про крадіжку звернувся місцевий 68-річний пенсіонер. Потерпілий розповів, що вночі із його гаража було викрадено скутер.
За вказаною адресою було направлено слідчо-оперативну групу. Правоохоронці оглянули місце події, виявили пошкоджений замок та двері від гаража, а також вилучили сліди від шин коліс викраденого транспортного засобу. В ході проведення оперативно-розшукових заходів оперативники відшукали крадія. Ним виявився раніше судимий 26-річний місцевий житель. В присутності понятих чоловік дав дозвіл на огляд власного підсобного приміщення, де було виявлено викрадене. Правоохоронцям зловмисник пояснив, що перебуваючи на підпитку вирішив викрасти двоколісний. За допомогою арматури пошкодив замок на дверях гаража та проник в середину. Правоохоронці вилучили крадений транспортний засіб та повернули його господареві.
За даним фактом Смілянським відділом поліції зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого частиною 2 статті 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження, або позбавлення волі на строк від трьох до п'яти років.


Джерело СК ГУНП в Черкаській області

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

Валерій ЧАЛИЙ

Про те, що на болотах розуміють лише силу

 

 

Віктор ТАРАН

Taran

Про природу коронавірусу

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Громади району попрощалися із 12 Героями- земляками, які загинули на війні з російськими окупантами

04 серпня 2026, 10:24

Наш район провів в останню путь дванадцятьох захисників України, які віддали свої життя за свободу та незалежність нашої держави на війні з російськими окупантами. Громади району схилили голови у скорботі, прощаючись із Героями, які мужньо боронили Україну та до останнього подиху залишалися вірними військовій присязі й українському народові.


Цікаво
Як ліберальна диктатура та геополітичні гієни розчиняють народи Європи

03 серпня 2026, 17:37

2026 08 03 diktКоли народи добровільно здають свої кордони, вони перестають бути народами. Те, що ми спостерігаємо сьогодні на узбережжі Лампедузи, в лісах на кордонах із Білоруссю, а тепер і в іспанській Сеуті — це не гуманітарна криза. Це фінальна стадія інституційного самогубства цілої цивілізації.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».