Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Політика

Шевченківські дні: в області вшановують Великого Кобзаря

 

 

Геній. Пророк. Мислитель. Минає 212-та річниця від дня народження Тараса Шевченка. Урочистості з цієї нагоди відбулися на його батьківщині – Звенигородщині.
Як повідомляють в обласній військовій адміністрації, пам’ятні заходи розпочалися в Моринцях. Присутні хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятних місць, пов’язаних із життям Великого Кобзаря, вшанували українського пророка, а також героїв російсько-української війни.
Опісля учасники заходу відвідали відтворену хату, де народився геніальний поет. Окрім того, оглянули виставку сучасних майстринь петриківського розпису.
Урочистості пройшли і в селі Шевченковому, де провів свої дитячі роки поет. Зокрема, на території Національного історико-культурного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка».

 


«Його слово – наш дороговказ, – зазначив начальник ОВА Ігор Табурець. – У час, коли українці виборюють право бути вільними на своїй землі. Наш Тарас Шевченко - голос народу, який знає ціну свободи. І бореться за неї століттями. У час російсько-української війни – коли українці протистоять російським окупантам, щоб «кров ворожу» врешті понесло «з України у синєє море». Гуртуємось. Боремось. І поборемо».

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

Валерій ЧАЛИЙ

Про те, що на болотах розуміють лише силу

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Кому нараховуватимуть мінімальне податкове зобов'язання за землю у 2026 році

04 серпня 2026, 17:27

2026 08 03 mpzГоловне управління ДПС у Черкаській області нагадало фізичним особам про особливості нарахування мінімального податкового зобов'язання (МПЗ) за земельні ділянки сільськогосподарського призначення.


Суспільство
Після 21 місяця невідомості ДНК-експертиза підтвердила загибель захисника зі Сміли

04 серпня 2026, 16:55

2026 08 05 VolodimirЗа результатами експертизи ДНК підтверджено загибель нашого земляка, солдата Володимира Володимировича Курашова, 1985 року народження, який до останнього подиху залишався вірним військовій присязі та Україні.


Цікаво
Як ліберальна диктатура та геополітичні гієни розчиняють народи Європи

03 серпня 2026, 17:37

2026 08 03 diktКоли народи добровільно здають свої кордони, вони перестають бути народами. Те, що ми спостерігаємо сьогодні на узбережжі Лампедузи, в лісах на кордонах із Білоруссю, а тепер і в іспанській Сеуті — це не гуманітарна криза. Це фінальна стадія інституційного самогубства цілої цивілізації.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».