Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Політика

У Смілі стартували великодні ярмарки: де придбати святкові смаколики

 

 

У переддень Великодня в Смілі традиційно активізується святкова торгівля. У різних мікрорайонах міста організовано ярмаркові локації, повідоммв міський голова Сміли Сергій Ананко, де жителі можуть придбати великодню випічку, солодощі та святковий декор.
Цьогоріч торгівлю розгорнуто одразу на кількох зручних для містян локаціях. Зокрема, ярмаркові точки працюють на вулиці В’ячеслава Чорновола — вздовж комплексу магазинів між входами до ринку, на розі вулиць Трипільської та Незалежності (навпроти магазину «Сріблянка»), а також на перехресті вулиці Богдана Хмельницького та 40-річчя Перемоги.
Крім того, придбати святкову продукцію можна на вулиці Телеграфній біля входу до ринку, на вулиці Рєпіна поруч із ринком «Люкс», на бульварі Графа Олексія Бобринського та на вулиці Незалежності біля будинку №70.
Організація таких ярмарків має на меті не лише створити зручні умови для жителів міста напередодні свят, а й підтримати місцевих виробників та підприємців, зазначає мер. Саме тут покупці можуть знайти як традиційні паски, так і оригінальні вироби ручної роботи, що додають особливого колориту великоднім приготуванням.
У міській раді нагадують: для здійснення торгівлі необхідно отримати відповідне погодження. Звернутися з цього питання можна до виконавчого комітету за адресою: вулиця Незалежності, 37 (кабінет №17), або за телефоном (04733) 2-00-94.
Святкові ярмарки триватимуть упродовж передвеликоднього періоду, запрошуючи смілян долучитися до створення особливої атмосфери свята у місті.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

Валерій ЧАЛИЙ

Про те, що на болотах розуміють лише силу

 

 

Віктор ТАРАН

Taran

Про природу коронавірусу

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
81-річну жінку збив автомобіль

04 серпня 2026, 16:32

2026 08 04 zbivУ Черкасах 81-річну жінку збив автомобіль: відкрито кримінальне провадження.


Цікаво
Як ліберальна диктатура та геополітичні гієни розчиняють народи Європи

03 серпня 2026, 17:37

2026 08 03 diktКоли народи добровільно здають свої кордони, вони перестають бути народами. Те, що ми спостерігаємо сьогодні на узбережжі Лампедузи, в лісах на кордонах із Білоруссю, а тепер і в іспанській Сеуті — це не гуманітарна криза. Це фінальна стадія інституційного самогубства цілої цивілізації.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».