Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Суспільство

У Смілі затримали виплату пенсій

2018 07 26 пенсии

 

Цього місяця сміляни, як і пенсіонери майже всієї України, отримають пенсії з запізненням. Людей це насторожує і обурює, всі розраховували отримати оті свої копійки у звичний термін, планували витрати, якісь покупки, а ця затримка змусила понеруватись та згадати ще недавні часи невиплати зарплат і пенсій.
Чому ж сталася затримка? Укрпошта все звертає на Пенсійний Фонд, той у свою чергу на перебої роботи казначейства і на недоотримання податків, з яких потім виплачуються пенсії.
Вчора керівниця Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник пояснила, коли будуть пенсійні виплати:

25 липня Пенсійним фондом України повністю профінансовано сплату пенсії через поштові відділення.
Наші колеги з Укрпошти забезпечать доставку цих коштів додому або їх виплату безпосередньо у відділеннях в найближчі дні. До кінця тижня буде завершено і зарахування пенсійних виплат липня на банківські рахунки пенсіонерів.
В подальшому Пенсійний фонд України вживатиме всіх необхідних заходів, щоб не допустити будь-яких збоїв з виплатою пенсії, забезпечити своєчасну їх виплату, як це було упродовж останніх років.
Вже з 2 серпня Пенсійний фонд України розпочинає фінансування, а з 4 серпня – виплату пенсії серпня місяця у штатному режимі згідно встановленого графіку.

scroll back to top

Коментарі  

Смілянин
0 #1 Смілянин 27.07.2018, 08:55
Очевидно пора мінімальну зарлату піднімати, щоб виплатити 1,5 тис. пенсії.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
У Черкаському районі проживає 59 012 переселенців

29 липня 2026, 10:24

2026 07 29 pereseleneczНаразі в Черкаському районі проживає 59 012 внутрішньо переміщених осіб.


Цікаво
Знищення російських мега-складів - це випалювання економічного та логістичного допінгу, на якому тримається тил ворога

28 липня 2026, 17:24

2026 07 28 skladПоговоримо про російського монстра Wildberries, відео із складів якого так ефектно виглядають як виверження вулкану. І це дійсно стратегічна компанія для боліт.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».