Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

06 серпня 2026, 13:29

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Суспільство

Учасник АТО зі Сміли придбав квартиру за обласною програмою кредитування

Старший сержант Роман Горулько – другий, хто скористався обласною програмою забезпечення учасників АТО та членів їхніх сімей житлом у 2015-2020 роках. Днями він з дружиною та двома дітьми отримав договір куплі-продажу трикімнатної квартири, про це повідомляє прес-служба ОДА.

2016 11 24 квар
Про цю програму дізнався весною. Втім, оформлювати документи почав восени, бо був в зоні проведення АТО. Нове помешкання у безвідсотковий кредит у гривнях на 30 років – саме такі умови кредитування.
– Довго шукали продавця, бо не всі вірять, що держава виділила кошти на купівлю квартир, – розповідає Роман Горулько. – Однак після підписання договору купівлі-продажу, отримав всю суму на квартиру за чотири дні без жодних зволікань. Сплачуватиму безвідсотковий кредит, а держава покриє 30 % він нього.
Реалізація цієї програми стала можливою завдяки механізму, розробленому фахівцями ОДА спільно з Фондом сприяння молодіжному житловому будівництву. Програма здійснюється на умовах співфінансування: 10% – з обласного бюджету, 90% – з місцевого.
–Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву – це фінансовий інструмент, за допомогою якого органи виконавчої влади сьогодні можуть реалізовувати дуже багато ініціатив із забезпечення житлом громадян на пільгових умовах, – пояснює Олександр Паливода, директор регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжного житлового будівництва.
Обласна програма забезпечення учасників АТО та членів їхніх сімей житлом є й своєрідним засобом реабілітації для атовців. Вона прийнята у 15 містах та районах Черкащини. Цього року тривала організаційна робота. Тому лише двоє учасників АТО наразі скористалися нею.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Кому нараховуватимуть мінімальне податкове зобов'язання за землю у 2026 році

04 серпня 2026, 17:27

2026 08 03 mpzГоловне управління ДПС у Черкаській області нагадало фізичним особам про особливості нарахування мінімального податкового зобов'язання (МПЗ) за земельні ділянки сільськогосподарського призначення.


Суспільство
На Черкащині на пішохідному переході насмерть збили жінку

06 серпня 2026, 16:29

2026 08 06 ginkaСмертельна дорожньо-транспортна пригода сталася вранці 6 серпня на автодорозі Н-01 Київ — Знам'янка в межах села Косарі Черкаського району. Унаслідок наїзду легкового автомобіля загинула 61-річна жінка.


Цікаво
Урожай під загрозою: російські атаки портів можуть коштувати Україні мільярди доларів

06 серпня 2026, 17:33

Україна може зібрати один із найбільших врожаїв за останні роки. Втім, проблемою залишається продаж збіжжя за кордон.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».