Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Суспільство

14 пожеж сухої рослинності ліквідували рятувальники за добу

 

 

Через необережне поводження з вогнем, зокрема під час куріння, жителі області спричинили займання, які знищили близько 12 гектарів сухої рослинності у Черкаському, Золотоніському та Уманському районах.
Як розповідають в обласному управлінні ДСНС, дві з найбільших пожеж сталися у Черкаському районі. У селі Худяки Леськівської територіальної громади та у селі Стецівка Чигиринської громади.
«До гасіння залучалися як підрозділи Головного управління, так і місцеві пожежні команди. Постраждалих немає, причини та винуватців подій встановлюють», - кажуть рятувальники.
І вкотре наголошують, що навіть одна іскра може призвести до масштабної пожежі, знищити майно та поставити під загрозу життя людей.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

Валерій ЧАЛИЙ

Про те, що на болотах розуміють лише силу

 

 

Віктор ТАРАН

Taran

Про природу коронавірусу

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Кому нараховуватимуть мінімальне податкове зобов'язання за землю у 2026 році

04 серпня 2026, 17:27

2026 08 03 mpzГоловне управління ДПС у Черкаській області нагадало фізичним особам про особливості нарахування мінімального податкового зобов'язання (МПЗ) за земельні ділянки сільськогосподарського призначення.


Суспільство
81-річну жінку збив автомобіль

04 серпня 2026, 16:32

2026 08 04 zbivУ Черкасах 81-річну жінку збив автомобіль: відкрито кримінальне провадження.


Цікаво
Як ліберальна диктатура та геополітичні гієни розчиняють народи Європи

03 серпня 2026, 17:37

2026 08 03 diktКоли народи добровільно здають свої кордони, вони перестають бути народами. Те, що ми спостерігаємо сьогодні на узбережжі Лампедузи, в лісах на кордонах із Білоруссю, а тепер і в іспанській Сеуті — це не гуманітарна криза. Це фінальна стадія інституційного самогубства цілої цивілізації.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».