Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Суспільство

У Куцівці відбувся перший мистецький конкурс-меморіал на честь захисника Романа Котенкаря

 

 

У селі Куцівка Ротмістрівської громади відбувся перший мистецький конкурс-меморіал пам’яті полеглого захисника України Романа Котенкаря.

Про це повідомили у Ротмістрівській сільській раді.
Роман Котенкарь народився в селі Куцівка. Односельці та друзі пам’ятають його як працьовиту, щиру й талановиту людину, яка мала добре серце і завжди була готова прийти на допомогу. Друзі знали його за позивним «Художник».
Коли розпочалася війна, Роман добровільно став на захист України. Не шукаючи виправдань і не перекладаючи свій обов’язок на інших, він обрав шлях воїна. Захисник віддав своє життя заради майбутнього своєї країни, заради того, щоб українці могли жити під мирним небом, працювати та виховувати дітей.
Саме пам’ять про Героя об’єднала жителів громади на першому мистецькому конкурсі-меморіалі. Учасники читали вірші, співали, малювали, демонстрували свої творчі здібності, а глядачі щиро підтримували юних митців. Протягом дня лунали дитячий сміх і теплі слова, люди обіймалися, згадували Романа та ділилися спогадами про нього.
Після завершення конкурсної програми гості частувалися стравами, які з великою любов’ю приготували родина загиблого воїна та куцівські господині.
У Ротмістрівській сільській раді зазначають, що збереження пам’яті про полеглих захисників є справою честі для громади. Саме тому в одному із сіл громади на честь Романа Котенкаря перейменовано вулицю, встановлено пам’ятну стелу, а відтепер започатковано й мистецький конкурс-меморіал, який має стати доброю традицією.
Організатори висловили вдячність Центру надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради, Анатолію Терещенку, старості села Куцівка Наталії Вовк, батькам Романа Котенкаря, а також усім, хто долучився до проведення заходу.
Перший мистецький конкурс-меморіал став не лише даниною пам’яті захиснику, а й символом того, що Герої живуть доти, доки про них пам’ятають. А пам’ять про Романа Котенкаря житиме у серцях земляків, у добрих справах та у творчості, яка об’єднує покоління.
«Будемо жити, бо це наша земля, і вона народила найкращих людей», – наголошують у громаді.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

Валерій ЧАЛИЙ

Про те, що на болотах розуміють лише силу

 

 

Віктор ТАРАН

Taran

Про природу коронавірусу

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Смілян попереджають про планові відключення електроенергії

04 серпня 2026, 09:30

2026 08 04 vidklІз 3 по 9 серпня у Смілянських енергетичних мережах триватимуть планові роботи з технічного обслуговування електромереж. У зв'язку з цим у громаді можливі тимчасові відключення електроенергії.


Цікаво
Як ліберальна диктатура та геополітичні гієни розчиняють народи Європи

03 серпня 2026, 17:37

2026 08 03 diktКоли народи добровільно здають свої кордони, вони перестають бути народами. Те, що ми спостерігаємо сьогодні на узбережжі Лампедузи, в лісах на кордонах із Білоруссю, а тепер і в іспанській Сеуті — це не гуманітарна криза. Це фінальна стадія інституційного самогубства цілої цивілізації.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».