Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Відео

Цибко натякнув, хто ввійде до наступного виконкому

На прес-конференції міського голови Олексія Цибка журналісти задали запитання: «Хто буде працювати у наступному складі виконавчого комітету?» У виконкомі, що працював із Віктором Федоренком, в основному були підприємці, представники від залізниці, швейної фабрики… Наступний склад виконкому запропонував Костянтин Синьогуб, він формувався за партійними квотами. Олексій Цибко не хоче працювати із таким складом виконкому. То яким же буде принцип формування виконавчого органу цього разу?
«Я хотів би, щоб у виконком ввійшли люди, які будували Смілу, які мають право ухвалювати рішення. Це мусять бути ветерани, також керівники підприємств, які наповнюють бюджет міста, люди, які чогось досягли, які вже щось зробили конкретне і корисне для Сміли, які вміють приймати мудрі рішення», - сказав міський голова.

scroll back to top

Коментарі  

Андрій
+6 #1 Андрій 08.06.2018, 20:27
«Я хотів би, щоб у виконком ввійшли люди, які будували Смілу, які мають право ухвалювати рішення. Це мусять бути ветерани, також керівники підприємств, які наповнюють бюджет міста, люди, які чогось досягли, які вже щось зробили конкретне і корисне для Сміли, які вміють приймати мудрі рішення» / ??????????????????? А хто це ?????????????? Та ще й мудрі?! Та таких за всю історію з часів Київської Русі можна ледь з десяток нарахувати, а тут цілий виконком! Та ще й де ? В Смілі!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

Валерій ЧАЛИЙ

Про те, що на болотах розуміють лише силу

 

 

Віктор ТАРАН

Taran

Про природу коронавірусу

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Рятувальники області отримали 8 нових автомобілів

03 серпня 2026, 16:30

За підтримки ДСНС України та Черкаської обласної військової адміністрації рятувальники області отримали вісім нових автомобілів. Ключі вручили офіцерам-рятувальникам різних територіальних громад області.


Цікаво
Як ліберальна диктатура та геополітичні гієни розчиняють народи Європи

03 серпня 2026, 17:37

2026 08 03 diktКоли народи добровільно здають свої кордони, вони перестають бути народами. Те, що ми спостерігаємо сьогодні на узбережжі Лампедузи, в лісах на кордонах із Білоруссю, а тепер і в іспанській Сеуті — це не гуманітарна криза. Це фінальна стадія інституційного самогубства цілої цивілізації.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».