Відео
- Деталі
-
Економіка
-
09 листопада 2016, 17:03
Новий експеримент намагається поставити над українцями наш уряд. Цього разу можновладці «відпустять» ціни на продовольчі товари у «вільне плавання».
Як інформує начальник міського відділу торгівлі, підприємництва та захисту прав споживачів Наталія Шмонова, уряд запровадив пілотний проект щодо ціноутворення на товари і послуги у сфері виробництва та реалізації продовольчих товарів.
Пілотний проект передбачає скасування з 1 жовтня 2016 року цінового регулювання на продовольчі товари на три місяці, протягом яких буде проводитися ретельний моніторинг цін. На його основі буде прийняте рішення про подальшу долю цінового регулювання на продукти харчування.
Метою ухваленої постанови є зниження адміністративного тиску на бізнес, усунення надмірного втручання держави в економічні процеси, розвиток конкуренції та дебюрократизація у сфері ціноутворення.