Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Відео

У Смілянській лікарні створили сучасні умови для пацієнтів у терапевтичному відділенні

У Смілянська міська лікарня завершили ремонт терапевтичного відділення. Після оновлення тут створили сучасні умови для пацієнтів та медичного персоналу.

В телеінформаційному секторі Смілянської міської ради показали відремонтовані палати, облаштовані санітарні кімнати, душові та нове обладнання.

 


Зазначають, що терапевтичне відділення є одним із ключових у структурі лікарні, адже саме сюди найчастіше потрапляють пацієнти з підозрами на серцево-судинні, неврологічні та інші захворювання.
Після ремонту у відділенні збільшили кількість місць — тепер тут 36 основних ліжок і ще 4 додаткові. Палати обладнали новими ліжками та меблями, встановили системи виклику медичного персоналу. Значну увагу приділили і створенню безбар’єрного простору: у коридорах розмістили таблички зі шрифтом Брайля, нанесли кольорові смуги для навігації, а санітарні кімнати адаптували для людей з інвалідністю.
Оновлене відділення оглянув міський голова Сергій Ананко. За словами очільника громади, оновлення здійснили за кошти міського бюджету. «Щороку ми намагаємося ремонтувати хоча б одне відділення міської лікарні. Цьогоріч повністю оновили терапевтичне відділення. Воно відповідає сучасним вимогам, зокрема інклюзивності. Це покращить умови перебування пацієнтів та роботу медичного персоналу», — зазначив Сергій Ананко.
Нині терапевтичне відділення працює в корпусі на вулиці Героїв Холодноярців, куди перевели колектив із колишньої районки. У лікарні переконані, що об’єднання відділень в одному просторі дозволило покращити організацію медичної допомоги та створити значно комфортніші умови для лікування смілян.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Латвійська волонтерка Вайра Лейнієце відвідала волонтерський центр у Смілі

24 липня 2026, 15:29

2026 07 24 volontПід час волонтерської місії в Україні до Сміли завітала відома латвійська волонтерка Вайра Лейнієце (Vaira Lejniece), яка вже багато років підтримує українських захисників та активно розповідає світові про боротьбу України за свободу.


Цікаво
Ціни на продукти в Україні: яйця дешевшають, хліб може подорожчати

16 липня 2026, 17:44

У червні в Україні подешевшали яйця, картопля, капуста та низка інших продуктів. Водночас експерти прогнозують подорожчання хліба, а деякі сезонні овочі досі коштують дорожче, ніж торік.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».