Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Відео

За викрадений велосипед школярку передано під нагляд матері

Мати власний велосипед мріє практично кожна дитина. На жаль, не в усіх така мрія втілюється у життя. Так, певно, сталося і в житті 11-річної учениці однієї із шкіл Сміли. Тож вона не придумала нічого кращого, ніж просто вкрасти велосипед.  За що і поплатилася.

«Дівчинка викрала велосипед у однокласниці, перефарбувала його та користувалася ним для власних забав», – повідомили «Сміла.UA» у Смілянській місцевій прокуратурі.

У прокуратурі пояснюють,  школярка вчинила суспільно небезпечне діяння, яке містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України ( викрадення чужого майна). Але  чинне законодавство передбачає, що кримінальній відповідальності та покаранню підлягають особи, яким до скоєння злочину виповнилось 16 років (ст. 22 КК України). Лише за деякі злочини, спеціально вказані в законі, кримінальна відповідальність може наставати з 14 років. А оскільки дівчинці 11 років, тож ухвалою Смілянського міськрайонного суду її передано під нагляд матері на один рік. До неї застосовано примусові заходи виховного характеру. Головне тепер для неї – не втрапити у подібну халепу ще раз.

Смілянська місцева прокуратура просить батьків проводити зі своїми дітьми роз’яснювальні бесіди, аби убезпечити їх від подібних вчинків.

Людмила ВАНІНА

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
У Черкасах археологи знайшли французький багнет XIX століття

24 липня 2026, 17:30

2026 07 24 vbagnet1Під час археологічних розкопок у середмісті Черкас дослідники виявили незвичну знахідку — багнет до французької гвинтівки системи Гра зразка 1874 року. Артефакт знайшли у сміттєвій ямі початку ХХ століття на одній з ділянок по вулиці Остафія Дашковича.


Цікаво
Поки ми купуємо карпатські чаї "з мохом" - в Карпатах страждає екосистема

24 липня 2026, 17:46

2026 07 24 mohТе, що ви бачите на фото в горах - це екологічне варварство. Про це через свої соцмережі говорить "Турінформ Закарпаття".


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».