Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Відео

Олександр Ротань

Rotanодин з організаторів і учасників мітингу за індивідуальне опалення


Про враження від діалогу з владою


- У черговий раз нас намагаються обдурити, вішають локшину на вуха.
Простим смілянам не дають дозволи на ІО, а наближеним особам – кумам, суддям, посадовцям – у цьому році вже дали техумови. І в мене є докази цього.
Вважаю, що всі очільники КП «Смілакомунтеплоенерго» - джерело корупції. Їм вигідно тримати ЦО, вони думають про себе, про реальні гроші, які на цьому мають, а не про добробут жителів міста, потребу в ІО або переході на інші джерела опалення.
Відомо, що зараз вони роблять дорого вартісні ремонти в кабінетах, купують нову оргтехніку, меблі. А повинні були б займатися справами міста.
Обурює те, що влада постійно щось обіцяє і нічого не робить. Де обіцяні паном Федоренком перерахунки зимових платіжок? Ніхто нікому нічого не перерахував…. Все забулося. Є інформація, що у КП «Смілакомунтеплоенерго» можна підвищити тиск води в трубах, механічно накрутити більше гігакалорій, цим підвищити показники, збільшити вартість платіжок і покласти гроші собі в кишені. Як це перевірити?
Моє бачення вирішення проблеми таке ж, як і у компетентних фахівців у галузі теплозабезпечення –при бажанні все місто можна перевести на індивідуальне опалення. Є інвестори, які допоможуть, вкладуть свої кошти. Але КП «Смілакомунтеплоенерго» не вигідно ІО, не вигідно щось робити, не вигідні конкуренти. От вони і блокують прогрес у нашому місті.
Зараз люди ходять у владні кабінети, оббивають пороги, добиваються, шукають виходи, щоб тоді взимку не мерзнути, не перекривати дороги. Владці не дають людям щось робити. Влада бездіє. А восени буде пізно…

scroll back to top

Коментарі  

Вибір без вибору
+3 #2 Вибір без вибору 24.06.2019, 13:43
Цитую Той хто знає:
Юначе, тікай звідси доки не пізно, бо прос*еш тут своє життя. Але щоб втікти, то хоча б англійську мову потрібно гарно вивчити. Та ще декілька предметів таких як хімія, фізика, математика, біологія ... А ти як в школі навчаєшся? Та я знаю, що там вже давно нічого не вчать. Роблять вигляд, що вчать, а учні роблять вигляд що вчаться. Ну, ти ж в курсі.. Самому потрібно вчитися, щоб з болота вирватись. Інакше ніяк... Гибель

А що не подобається? Пишіть коментарі, зауваження, пропозиції. Подискутуємо.... Почуємо хто чим дихає. А далі люди розсудять хто правий. А правда вона така, зазвичай гірка, тому і не досмаку багатьом.
Цитата
Той хто знає
-5 #1 Той хто знає 23.06.2019, 15:40
Юначе, тікай звідси доки не пізно, бо прос*еш тут своє життя. Але щоб втікти, то хоча б англійську мову потрібно гарно вивчити. Та ще декілька предметів таких як хімія, фізика, математика, біологія ... А ти як в школі навчаєшся? Та я знаю, що там вже давно нічого не вчать. Роблять вигляд, що вчать, а учні роблять вигляд що вчаться. Ну, ти ж в курсі.. Самому потрібно вчитися, щоб з болота вирватись. Інакше ніяк... Гибель
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

Валерій ЧАЛИЙ

Про те, що на болотах розуміють лише силу

 

 

Віктор ТАРАН

Taran

Про природу коронавірусу

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Збережеться стабільно суха, сонячна та спекотна погода

04 серпня 2026, 06:13

2026 08 04 pogodaСерпень 2026 дебютував у спекотному режимі. Найбільш відчутний гарячий «подих Африки» був на заході України. Найвищу температуру повітря зафіксовано у місті Хуст, що на Закарпатті +37,7°. На Черкащині максимум +32,5° у Каневі, а в ґрунт розжарювався до +57°.


Цікаво
Як ліберальна диктатура та геополітичні гієни розчиняють народи Європи

03 серпня 2026, 17:37

2026 08 03 diktКоли народи добровільно здають свої кордони, вони перестають бути народами. Те, що ми спостерігаємо сьогодні на узбережжі Лампедузи, в лісах на кордонах із Білоруссю, а тепер і в іспанській Сеуті — це не гуманітарна криза. Це фінальна стадія інституційного самогубства цілої цивілізації.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».