Відео
- Деталі
-
Цікаво
-
19 червня 2019, 18:32

Цей жахливий випадок трапився 14 червня на Одещині. Там у селі Оскіл Ізюмського району молода мама привела свою дворічну доньку побавитись до сусідських дітей. Та грались вони недовго. Раптом діти прибігли до батьків і сказали, що дівчинка упала в криницю і плаче. Глибина копанки до 30 метрів.
Про це повідомляють «Обрії Ізюмщини».
Господар подвір’я Олексій Куліков миттєво, ризикуючи життям і здоров’ям, за допомогою шлангів опустився в колодязь, в якому було більше метра води. Взяв на руки перелякану дівчинку і заспокоював її.
Житель цього села Микола Чепкий, а також дружина господаря Ліля, шестикласник сільської школи Владислав Кінах за допомогою мотузки спочатку витягли дівчинку, а потім і рятувальника Олексія, в якому за 80 кг.
Рятівники дівчинки кажуть, що було важко і ризиковано, дуже хвилювалися, щоб не порвалась мотузка і не сталося біди.
За їхніми словами, дехто скаже, на допомогу треба було викликати працівників служби надзвичайних ситуацій. Але до їх приїзду з Ізюма дитина могла потонути, бо життя вирішували не лише хвилини, а й секунди.
Ввечері лікар оглянула дівчинку, тепер вона знаходиться у бабусі.
Батьки подякували рятувальникам за порятунок доньку.