Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Відео

Дайвер вижив після того, як його проковтнув горбатий кит

 

56-річний дайвер Майкл Паккард вижив після того, як потрапив в пащу горбатого кита. Про інцидент, що трапився біля узбережжя півострова Кейп-Код, розповідає Голос Америки.
Паккард ловив лобстерів на глибині 14 метрів, коли раптом відчув сильний поштовх, після чого навколо нього раптово запанувала темрява. Дайвер зізнався, що спочатку подумав, що на нього напала акула, але коли зрозумів, що не відчув болю від укусу, здогадався, що це, напевно, кит.
«Я вирішив: звідси мені ніяк не вибратися, мені кінець, я загину, - згадував Паккард. - Все, про що я подумав, це мої сини, їм по 12 і 15 років ».
Паккард знаходився всередині пащі кита близько 30 секунд, дихаючи при цьому через кисневий балон і намагаючись штовхати і штовхати кита зсередини. У підсумку, кит виринув на поверхню і "виплюнув" дайвера, при цьому не завдавши йому ніяких пошкоджень, за винятком декількох синців. Після цього друг Паккарда, що знаходився в човні, допоміг йому вибратися з води.
Експерти стверджують, що подібні випадки надзвичайно рідкісні. Горбаті кити - неагресивні тварини, і через свою фізіології не здатні проковтнути об'єкт розміром з людину (горбаті кити не мають зубів і харчуються дрібною рибою або планктоном, яких вони відсівають через "вуса" - рогові пластини всередині ротової порожнини).
Це вже не перший випадок, коли Паккард вдається вижити в екстремальній ситуації. Раніше йому вдалося врятуватися під час катастрофи невеликого літака на Пуерто-Ріко.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про міністрів оборони

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
57% бізнесу Смілянської громади не розкриває фінансової звітності – дослідження Clarity Project

20 липня 2026, 14:29

2026 07 20 zvitНа платформі Clarity Project, де розміщують аналітику Prozorro та перевірку контрагентів, розмістили допис про показники смілянського бізнесу.


Суспільство
Утримається переважно сонячна, маловітряна та суха погода

23 липня 2026, 06:19

Липень на Черкащині є найтеплішим місяцем року. Відповідно до кліматичної норми 1991-2020 років середня температура повітря в області становить 21-22°.


Цікаво
Ціни на продукти в Україні: яйця дешевшають, хліб може подорожчати

16 липня 2026, 17:44

У червні в Україні подешевшали яйця, картопля, капуста та низка інших продуктів. Водночас експерти прогнозують подорожчання хліба, а деякі сезонні овочі досі коштують дорожче, ніж торік.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».