Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

25 січня 2021, 15:24

 

 

710 60 без адреси

 

Заступником голови обласної організації Профспілки освітян обрали нашу активну смілянку

 

26 листопада 2020 року відбувся заключний етап ХХ звітно-виборної конференції Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України в режимі онлайн з під’єднанням кожного делегата на платформі Microsoft Teams.
На порядку денному були питання виборів заступників голови обласної організації Профспілки на постійній основі і на громадських засадах, а також внесення змін у список делегованих до складу Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України.
На початок конференції зареєструвалися 102 делегати. Згодом доєдналося ще понад 10 делегатів. У роботі конференції також взяли участь запрошені: голова Федерації профспілок Черкаської області Петро Шевченко, заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України Сергій Романюк, завідувач відділу організаційної роботи Центрального комітету Профспілки Володимир Миронов.
Заступницею голови обласної організації Профспілки на постійній основі обрано Ніну Плясунову - голову Смілянської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України.
Заступницею голови обласної організації Профспілки на громадських засадах обрано Людмилу Лосіцьку, голову Золотоніської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України.
До складу Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України делеговано Анатолія Стеценка, голову Черкаської обласної організації Профспілки, Людмилу Лосіцьку, заступницю голови обласної організації Профспілки та Валентина Хитрука, голову первинної профспілкової організації Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Тетяна ШУГАР-БЛАГОДАРНА

 

До Дня Соборності – Українно

 

 

Сергій Рудик

Про ключові вулиці Сміли, які в ОДА не включили до переліку обʼєктів «Великого будівництва»

Сергій ШУМИЛО

 

Чи треба купатись в ополонці на Водохреща 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Жінка викликала поліцію: її балкон сусіди зверху залили кровʼю

25 січня 2021, 17:25

У Каневі містянка викликала наряд поліції, бо побачила на своєму балконі залите кровʼю прання.


Цікаво
«Нова влада пиякам і неробам дала пістолети»: свідчення про розкуркулення

25 січня 2021, 18:23

Читачі сайту та сторінок Радіо Свобода у соціальних мережах продовжують переповідати родинні історії про організоване Сталіним та компартійним керівництвом СРСР так зване «розкуркулення». Публікуємо їх у рамках спільного із Національним музеєм Голодомору-геноциду проєкту – «Розкуркулення: як сталінський режим нищив українське вільне селянство».


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке