Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

25 січня 2021, 15:24

 

 

710 60 без адреси

 

Відбулись перші депутатські комісії з питань ЖКГ та місцевого бюджету – нові депутати не хочуть вибачати помилки своїм попередникам

 

Сьогодні, 30 листопада, відбулися дві постійні комісії депутатські комісії: під головуванням депутатки Юлії Любченко засідала комісія міської ради з питань місцевого бюджету і фінансів, а під керівництвом депутата Максима Глущенка відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства.
У роботі взяли участь секретар міської ради Юрій Студанс та заступник міського голови Павло Іщенко.
У бюджетну комісію депутати обрали заступником голови Богдана Поліщука та секретарем комісії Юрія Кредзинського. А у комісію з питань ЖКГ - заступником голови комісії Олега Книжа та секретарем комісії Наталію Овчаренко.
Депутати активно готувалися до проведення третьої сесії, яка запланована на завтра.

 

2020 11 30 kom1


На бюджетній комісії обранці заслухали звіти про виконання міського бюджету за І півріччя та 9 місяців 2020 року. На обох засіданнях уважно розглянули та обговорили питання «Про затвердження Порядку надання фінансової підтримки комунальним підприємствам міста». Відправили на доопрацювання 7 програм щодо фінансової підтримки комунальних підприємств «Смілакомунтеплоенерго» та «ВодГео» шляхом надання поворотної фінансової допомоги на безоплатній основі.
Новообрані депутати вирішили не вибачати помилки своїм попередникам і досконально розібратися у цифрах, боргах і залишках коштів на комунальних підприємствах. Депутати Юрій Кредзинський, Валентина Далібожак та Богдан Поліщук пропонують звернутися до правоохоронних органів, до комісії з питань самоврядування, щоб вони дали правову оцінку діям депутатів попереднього скликання і щодо правочинності дій виконавчого комітету. Вони вважають, що у рішеннях виконкому, зокрема, у процедурі ухвалення деяких рішень були порушення.

 

2020 11 30 kom2


Також вони хочуть передивитись видатки на зарплати працівникам виконкому. Прозвучали шокуючі цифри зарплат і премій в адміністрації водоканалу та Смілакомунтеплоенерго. 
Нехай відшкодовує кошти той, хто наробив помилок! Нехай попередники заплатять за свої хибні рішення. треба розібратись, хто винний, і наказати винуватців. Щоб це замкнене коло з помилок більше не повторювалося у нашому місті, - сказав Юрій Кредзинський.
Окрім того депутати проголосували за положення порядку відчуження об’єктів комунальної власності міста Сміла, за програму забезпечення учасників антитерористичної операції об’єднаних сил і бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України та членів їх сімей житлом у 2021-2025 роках.
Члени комісії рекомендували на чергової сесії міської ради підтримати проекти рішень щодо передачі необоротних активів на баланс управління економічного розвитку та комунального підприємства «Готельний комплекс «Сміла».
Опрацьовано проект рішення щодо звільнення комунального підприємства «Смілакомунтеплоенерго» від сплати частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до міського бюджету за I-IV квартали 2020 року.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Тетяна ШУГАР-БЛАГОДАРНА

 

До Дня Соборності – Українно

 

 

Сергій Рудик

Про ключові вулиці Сміли, які в ОДА не включили до переліку обʼєктів «Великого будівництва»

Сергій ШУМИЛО

 

Чи треба купатись в ополонці на Водохреща 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Жінка викликала поліцію: її балкон сусіди зверху залили кровʼю

25 січня 2021, 17:25

У Каневі містянка викликала наряд поліції, бо побачила на своєму балконі залите кровʼю прання.


Цікаво
«Нова влада пиякам і неробам дала пістолети»: свідчення про розкуркулення

25 січня 2021, 18:23

Читачі сайту та сторінок Радіо Свобода у соціальних мережах продовжують переповідати родинні історії про організоване Сталіним та компартійним керівництвом СРСР так зване «розкуркулення». Публікуємо їх у рамках спільного із Національним музеєм Голодомору-геноциду проєкту – «Розкуркулення: як сталінський режим нищив українське вільне селянство».


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке