Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Черкащанин підстрелив сусіда з гвинтівки, бо той розпалив вогнище на своєму подвір’ї

 

 

На Черкащині чоловік після словесного конфлікту підстрелив свого сусіда з пневматичної гвинтівки. Обвинувачений відбувся іспитовим терміном.

Про це йдеться у вироку Черкаського районного суду, пише «18000».

У залі суду обвинувачений розповів, що чоловік розпалив вогнище на своєму подвір’ї. Через це між сусідами виникла суперечка. Закінчилася сварка тим, що черкащанин узяв пневматичну гвинтівку і підстрелив односельця.

Потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження, куля влучила у праву частину грудної клітки. Нині, за інформацією слідства, обвинувачений сплатив матеріальну і моральну шкоду.

Суд визнав черкащанина винним за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) ККУ та призначив п’ять років ув’язнення. Згідно зі ст. 75, чоловіка звільнили від відбуття покарання з іспитовим терміном на два роки. Йому також повернули пневматичну гвинтівку. Вирок може бути оскаржений в апеляційній інстанції.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Кому нараховуватимуть мінімальне податкове зобов'язання за землю у 2026 році

04 серпня 2026, 17:27

2026 08 03 mpzГоловне управління ДПС у Черкаській області нагадало фізичним особам про особливості нарахування мінімального податкового зобов'язання (МПЗ) за земельні ділянки сільськогосподарського призначення.


Суспільство
Сміляни можуть долучитися до «Столу пам’яті» та вшанувати полеглих Героїв

11 серпня 2026, 16:28

2026 08 10 stil29 серпня, у День пам’яті захисників і захисниць України, відбудеться всеукраїнська акція «Стіл пам’яті». До неї можуть долучитися не лише заклади та організації, а й кожен охочий — у Смілі, інших містах України та навіть за кордоном.


Цікаво
У Дрогобичі можна піднятися на міську ратушу, а з неї просто неймовірний краєвид на місто і гори

11 серпня 2026, 17:53

2026 08 11 ratusha1Дрогобич — одне з тих міст, які, на думку мандрівниці Мар’яни Коваль, залишаються недооціненими туристами. Місто нагадує Львів своєю архітектурою, однак тут значно спокійніше й менше людей.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».