Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Стрічка новин

29 червня 2026, 06:25
25 травня 2026, 06:04
18 травня 2026, 06:57
11 травня 2026, 06:22
04 травня 2026, 06:40
22 квітня 2026, 09:22
20 квітня 2026, 06:32
16 квітня 2026, 16:26
30 березня 2026, 06:50

Днями учні Балаклеївської гімназії «Гармонія» відвідали Смілянське та Будянське лісництва.

 


Як повідомляють в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, метою таких екскурсій було бажання прищепити дітям любов до природи, якомога більше розповісти їм про роботу лісівників, про життя лісу та його мешканців.
А прогулянку лісовими екологічними стежками провів для них помічник лісничого Смілянського лісництва Євген Галущенко. Мандрівка до лісництв подарувала усім учасникам пізнавального заходу вибух справжніх позитивних емоцій та незабутніх вражень, адже дітворі пощастило дізнатися чимало лісівничих таємниць.

 


«Маленькі гості відвідали шкільне лісництво, теплицю, де вирощується декоративний посадковий матеріал, центр реалізації декоративного посадматеріалу, вагову, якулісівники відновили минулого року», – розповідають в в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.
І додають, також діти пройшлися захоплюючими зупинками екологічної стежки, на власні очі побачили справжніх диких кабанів у вольєрі, дізналися про передову технологію вирощування сіянців дуба звичайного із закритою кореневою системою.

 


А наостанок усіх чекало традиційне частування від лісівників – найсмачніша на світі каша, зварена за давнім секретним рецептом.

scroll back to top

t me

 

Дійові особи

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

Валерій ЧАЛИЙ

Про те, що на болотах розуміють лише силу

 

 

Віктор ТАРАН

Taran

Про природу коронавірусу

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
У ДТП загинули обидва водії, пасажирку госпіталізували

04 серпня 2026, 11:27

2026 08 04 avar1На Уманщині зіткнулися два автомобілі: загинули обидва водії, пасажирку госпіталізували.


Цікаво
Як ліберальна диктатура та геополітичні гієни розчиняють народи Європи

03 серпня 2026, 17:37

2026 08 03 diktКоли народи добровільно здають свої кордони, вони перестають бути народами. Те, що ми спостерігаємо сьогодні на узбережжі Лампедузи, в лісах на кордонах із Білоруссю, а тепер і в іспанській Сеуті — це не гуманітарна криза. Це фінальна стадія інституційного самогубства цілої цивілізації.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».