Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

голубець

 

директор КП «Смілакомунтеплоенерго»


Про беззаконня у нашій державі


- На жаль, наша держава перетворилась у країну, де немає законів. А ті закони, що є, злочинні. Оцей закон, що борги ходять за майном – дуже несправедливий. Керуючись ним, нашому КП нав’язали чужі борги Енергоінвесту. Нас звинувачують, що КП тоді передавало майно Енергоінвесту, але насправді ми нічого не передавали. Ми написали купу листів до голів Черкаської облдержадміністрації – до Вельбівця, до в.о.Висоцького, до вищого керівництва з проханням втрутитись і допомогти розв’язати це питання. Але нас ніхто не хоче слухати. Нафтогаз і Перелома доказує, що КП «Смілакомунтеплоенерго» - козли. Тому давайте збиратись, замовляти автобуси, збирати громаду і їхати на Київ – доводити свою правоту, щоб нас почули! Давайте разом із активістами щось робити і рятувати місто!

scroll back to top

Коментарі  

**
+5 #2 ** 06.08.2019, 12:55
Місто можна врятувати, тільки перевівши його повністю на індивідуальне опалення. Повністю: садки, школи, заклади культури, лікарні..... Народ зі Сміли біжить. На утримання тепломереж в бюджеті і зараз нема коштів. І їх буде ставати все менше (все менше народу платить податки, їх тепер наші люди платять У Польші, в Чехії...). Таку махіну як тепломережа місто не в змозі утримувать!!!!! Індивідуальне опалення набагано економніше і при ньому більше можливостей для "МАНЕВРІВ", тобто якщо в якійсь зі шкіл, наприклад, об'явили карантін, то її в той період можна і не отоплювати і т.д. т. п.
Цитата
Геннадій
+9 #1 Геннадій 02.08.2019, 15:15
Хтоб ще казав про злочині закони та владу. Ти рятуєш місто? Мерзота.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

Валерій ЧАЛИЙ

Про те, що на болотах розуміють лише силу

 

 

Віктор ТАРАН

Taran

Про природу коронавірусу

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Смілянські вчителі підвищують кваліфікацію на міжнародному тренінгу в Польщі

04 серпня 2026, 13:22

2026 08 04 vchitЗа інформацією управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, заступники директора Смілянської загальноосвітньої школи №11 Ніна Плясунова та Людмила Хижкіна беруть участь у міжнародному тренінгу «Стійкі вчителі – стійкі діти», який проходить у Варшаві (Польща).


Цікаво
Як ліберальна диктатура та геополітичні гієни розчиняють народи Європи

03 серпня 2026, 17:37

2026 08 03 diktКоли народи добровільно здають свої кордони, вони перестають бути народами. Те, що ми спостерігаємо сьогодні на узбережжі Лампедузи, в лісах на кордонах із Білоруссю, а тепер і в іспанській Сеуті — це не гуманітарна криза. Це фінальна стадія інституційного самогубства цілої цивілізації.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».