Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

 

 

художниця


Про те, що не потрібно порушувати дистанцію у спілкуванні


–У салоні краси мою маму назвали "бабушка". Звичайно, що нова зачіска була не в радість! Тим більш, що мою маму ні як не можна назвати бабушка, в свої 79 вона виглядає як жінка елегантного віку! І коли я дивлюся на неї, то розумію, що старіння може бути красивим, і це зовсім відмінний формат краси у порівнянні з молодістю і найближчим часом він буде прийнятним в суспільстві, адже людство завдяки медицині живе довше. Але мова не про це. А про доречність звертань. Бабушки, дедушки, тьоті, дяді, синки, донечки, внучки ... та інше - стосується виключно ваших родичів! До інших людей, особливо поважного віку, існують звертатися "пан"-"пані" , ім'я по батькові - решта, розцінюється як не вихованість!
Не потрібно порушувати дистанцію у спілкуванні, якщо вас про це не просили! Обіймати сторонню людину в літах, гладити по спині, намагатися прискорити її рух, або робити так, як , з вашої точки зору, буде зручно.
На жаль, ми всі після сорока років починаємо старіти, і цей процес зупинити не можливо, і з часом у кожного починає боліти тіло в залежності від комплектації особистих болячок. Під час спалахів ковіду дотримуйтесь дистанції стосовно людей поважного віку, для них це шанс на життя. І, звичайно, звертайтесь до всіх, кому далеко за 30+, з повагою. Це робить літніх людей молодими! І просто пам'ятайте, що всі доживають до старості, і шанобливе ставлення до неї буде прикладом для ваших дітей, а відповідно шануванням ваших прожитих літ.


Із допису у ФБ

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

Валерій ЧАЛИЙ

Про те, що на болотах розуміють лише силу

 

 

Віктор ТАРАН

Taran

Про природу коронавірусу

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
У ДТП загинули обидва водії, пасажирку госпіталізували

04 серпня 2026, 11:27

2026 08 04 avar1На Уманщині зіткнулися два автомобілі: загинули обидва водії, пасажирку госпіталізували.


Цікаво
Як ліберальна диктатура та геополітичні гієни розчиняють народи Європи

03 серпня 2026, 17:37

2026 08 03 diktКоли народи добровільно здають свої кордони, вони перестають бути народами. Те, що ми спостерігаємо сьогодні на узбережжі Лампедузи, в лісах на кордонах із Білоруссю, а тепер і в іспанській Сеуті — це не гуманітарна криза. Це фінальна стадія інституційного самогубства цілої цивілізації.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».